Пензиите не се доволни за преживување, пензионерите не веруваат во пензискиот систем
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Премиерот Ковачевски доби аплауз во Собранието по говорот за потребата од уставни измени

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ