Изгор цени по пазарите, ќе се прави ли зимница годинава?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

АНКЕТА; Намалените цени нема да го зголемат животниот стандард

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ