АНКЕТА: Високите цени го испразнија тетовскиот пазар, пазарџиите гневни од новите корегирани цени
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Трагедија во скопска Пинтија, осумгодишно дете усмртено од куче

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ