АНКЕТА: Скопје како европска престолнина на културата, како скопјани гледаат на овој предизвик?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Николовски: Ние сме за редовни избори, парламентарните и претседателски да бидат одвоени

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ