АНКЕТА: Што мислат граѓаните на Скопје за поскапувањето на овошјето и зеленчукот?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Лазовски: Граѓанинот во државата може сè да заборави, но не може да заборави да плати данок

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ