АНКЕТА: Граѓаните за искривените канделабри на кејот во Карпош 4, за безбедноста никој не се грижи
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

АНКЕТА: Што мислат граѓаните за јавниот превоз во Скопје?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ