АНКЕТА: Дали мерките за замрзнувањето на цените се малку задоцнети?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Павле Гацов: Нема да исчезне сивата економија ако самите не донесеме мерки против неа

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ