Александар Наков: И адвокатите се винови за судијските „дубари“.

You must need to login..!

Опис

Луѓето изгубија доверба во правната држава а судството е на дното од своето постоење. Сите случаи на криминалот на претходната политичка елита и начинот на кој се водат судските постапки, како да оди во правец на амнестија и амнезија.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

three × three =