🎥 Какви „корона“ мерки донесоа соседните држави за границите

You must need to login..!

Опис

Отворањето на границите на нашата држава и соседните држави привлекоа доста внимание во јавноста, особено земајќи ги предвид летните температури. Кој ќе оди во карантин а кој ќе патува слободно?

Анализираме какви се мерките во нашата држава во време на вториот пик од првиот бран, мерките на нашите соседи и мерките за македонските граѓани во соседните држави

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

thirteen − five =