Ќе и пресуди ли урбаното планирање и Попова Шапка на Теута Арифи

You must need to login..!

Опис

Теута Арифи ја изгуби довербата кај граѓаните. Осум години не работеше. Го ископа Тетово последниот месец, изјави за Утрински брифинг, Хамдије Сулејмани, граѓански активист на прашањето што изгуби Арифи во двата мандати, а да добие Хасами во бастионот на ДУИ, Тетово

-На граѓаните во Тетово им е веќе смачено. Хасами работеше на терен, разговараше со граѓаните и нудеше решенија, додаде Хасами.

Целиот разговор погледнете го во видеото

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

twenty + twenty =