Јорданов: Стојам зад штипјани – Мораме заеднички да ги рационализираме трошоците на општината

You must need to login..!

Опис

-Ние опфативме неколку главни столбови, насочени на економската сопстојба, инфраструктурата, економската остајба, на животната средина, изјави за Утрински брифинг Иван Јорданов кандидат за градоначалник од редовите на ВМРО-ДПМНЕ.

-Мораме заеднички со граѓаните да да ги направиме промените за општо добро.

– Мораме заеднички да ги раационализираме трошоците на општината. Да добиеме подобри услуги од општината. Се за наше добро, вели Јорданов.

Целиот разговор погледнете го во видеото

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

eight + 14 =