Што мислат граѓаните за забраната за сушење алишта во дворови кои гледаат на улица во Ѓорче Петров?

You must need to login..!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

twenty + 16 =