Чолакова: Неопходно е да се вработат луѓе кои ќе се јавуваат на телефон во ординациите

You must need to login..!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

13 + 4 =