Цветковски: Знамето е наметнато од Грчев. Ќе го сменам!

You must need to login..!

Опис

Се ќе променам во Охрид, изјави за Утрински брифинг Гоце Цветковски кандидат за градоначални од редовите на ТМРО.

Знамето е наметнато од Грчев. Ќе го сменам!

Целиот разговор погледенте го видеото

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

eighteen − sixteen =