Тасевски: Украина не е земја за потценување – хакерското подземје помага во одбрана на државата

You must need to login..!

Опис

Анализата на ИТ експертот Христијан Тасевски каде говори за „интернет“ војната, пробивањето на базата на податоци, прекинувањето на сервисите, алтернативите кои што се користат погледнете во видеото

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

3 × 3 =