Слушајте и гледајте музика – Јосифовски од Љубојна: Ја шириме музиката за да шириме еден контра вирус

You must need to login..!

Опис

Ја шириме музиката за да шириме еден контра вирус. Секој ден се сакаме по телефон со нашите колеги и низ градовите во Македонија, па и низ светот. изјави за Утрински брифинг Оливер Јосифовски од „Љубојна“.

Требаше до сега да имаме албум. Правевме музка за еден македонски филм „Стела“, но заради ситуацијата премиерата на филмот се откажа. Се надеваме дека се ова ќе заврши до средината на годината па да слушнеме добра музика, изјави Јосифовски за Утрински брифинг.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

twenty − eight =