Скопскиот аеродром почна со работа: Првите патници долетаа од Истанбул (ВИДЕО)

You must need to login..!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

16 + 17 =