Скопската Зоолошка се подготвува за отворање, еве кои правила ќе важат во иднина (ВИДЕО)

You must need to login..!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

one + 12 =