Седма сила: ТВ дуели за забава или идеи?

You must need to login..!

Опис

ОД ТВ дуелот помеѓу лидерите на ВМРО-ДПМНЕ и СДСМ, Христијан Мицкоски и Зоран Заев, граѓаните очекуваа да слушнат две различни перспективи каде Македонија ќе оди, две различни опции за економскиот развој, две различни идеологии.

За тоа дали се исполнија очекувањата на граѓаните, гости во Седма сила со Љубиша Николовски беа новинарите Гордана Дувњак, Стојан Наумов и Ненад Јовановиќ.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

two × five =