Седма сила: Да го цениме парламентот што донесе историски одлуки

You must need to login..!

Опис

По вчерашната бурен ден и што се случуваше изминатиот мандат на пратениците, во „Седма сила“ на Утрински брифинг со Љубиша Николовски анализираа новинарите, Александра Митевска Мицовска и Зоран Иванов.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

nineteen − 15 =