,,Седи си дома – супер сторија која го преплави интернетот”

image

You must need to login..!

Опис

Кристина Трајческа, Блажовски и Симон направија кратко видео кое го пренесе Дарко Влогс на Инстаграм викендов. Во видеото е претставено едно јајце кое преку песна не советува дека треба да седиме дома.

„Видеото за кратко време стана вирално и го споделуваа и млади и стари“, вели Дарко Јефремов. Тој додаде „Седете дома, пратете на Инстаграм, ние сме тука да ви го направиме карантинот позабавен, колку што можеме“.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

4 + 20 =