Руските државјани во земјава гласаа на референдумот за уставни измени во Русија (ВИДЕО)

You must need to login..!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

11 + 19 =