Проф. Наумовски: Спречени се обидите за финансиска диверзија врз банките

You must need to login..!

Опис

Спречени се обидите за медиумска и финансиска диверзија врз одредени банки. За две недели фејсбук агресијата поттикна помасовно извлекување на депозитите. Банкарскиот сектор и натаму е најстабилен, изјави во Утрински брифинг професор Наумовски.

Целиот разговор погледнете го во видеото

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

17 + 12 =