Пробиштипското село Турско Рудари на нозе: Жителите на протест против изградба на мини хидроцентрала

You must need to login..!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

5 × five =