Петар Андоновски: Ова е вистинско време за нас писателите

You must need to login..!

Опис

Петар Андоновски за Утрински брифинг прочита своја приказна. Според него, карантинот е вистинското време за писателите.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

seven + eight =