Отворени граничните премини во државата, за ПЦР тест се чека и по шест часа (ВИДЕО)

You must need to login..!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

14 − eight =