Одговор на демантот од Нотарската комора на РСМ: УБ како медиум со демократска слобода на изразување го кани претседателот на Нотарската комора на интервју веќе од понеделник

image

You must need to login..!

Опис

Утрински брифинг е медиум со демократска слобода на изразување на јавни мислења.

Го повикувам и замолувам претседателот на Нотарската комора на СРМ на интервју веќе од понеделник 23.11.2020.

Повелете во студиото во 09:05

Со почит
Александар Чомовски

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

eight − five =