Мето Чилиманов за УБ: На Шапка идеални услови за комбинацијата планинарање со скијање

You must need to login..!

Опис

– Сончево без многу ветар. Патеките за скијање не се сосема поготвени, но природата е фантастична. Јас како човек кој што скија и на други патеки сум задоволен. Надвор од центарот има доволно снег за ова уживање. Комбинацијата за зимско планинарење со скијање е идеално, но Попова шапка има потенцијал за уште повеќе. Препорачувам секој кој што е слободен да дојде и да ужива во ова прекрасно време , изјави за Утрински брифинг од Попова Шапка, Мето Чилиманов.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

twelve − five =