Легендарниот Таско за УБ: Одиме во втората фаза на ЕП во ракомет

image

You must need to login..!

Опис

Ракометарите речиси секоја година јануари ми го прават поубав. Мислам дека и покрај се треба да бидеме оптимисти. Го избраа потешкиот пат.

– Сега се на правиот пат но подобро е на единстевениот пат да одат во втората фаза. Победа од два гола разлика, изјави за Утрински брифинг, спортскиот новинар Атанас Костовски.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

five × three =