Заев: Одлуката на ВМРО-ДПМНЕ да не гласа за потврдување на вонредните состојби е неодговорна

You must need to login..!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

four × 4 =