Жаре од Еден на Еден: Не беше тешко да ги договориме Мицкоски и Заев

You must need to login..!

Опис

Имам пријатели и во двете партии (ВМРО-ДПМНЕ и СДСМ) и не беше тежок делот од договоарање со лидерите. Реакциите се позитивни и кај едниот и кај другиот.

Ќе си земам слобода да кажам дека личните цели како себе промоција на различен начин ги остварија.

Кога викаме гостин секогаш постои едно пред интервју и наша задача како тим е да седнеме еднаш, два пати се додека не се почуствуваат и ние и они конфорно за време на снимањето. Со други зборови, правиме се, за една епизода да помине како што треба, изјави Жарко Димитриоски, од Еден на Еден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

2 × one =