Димевски од „Шанса за центар“: Трпението на Скопјани е при крај

You must need to login..!

Опис

Нашето трпиение истече. Мислам дека многу долго време им даваме шанси на политички субјекти и елити кои очигледно во својоите планови го немаат квалитетот на живот на граѓаните, на нашето општество, општини и институции, изјави за Утрински брифинг Јане Димески, независна советничка листа за центар „Шанса за центар“.

Целиот разговор погледенте го во видеото и воедно се извинуваме за лошиот пренос на тонот

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 − one =