Дејан Теодосиевски, виолончелист во Филхармонија: Редовно вежбаме, и се трудиме карантинот да го поминеме продуктивно

You must need to login..!

Опис

Ситуацијата ни наметна да мора да седиме дома. Но ние и во домашни услови продолжуваме да работиме без оглед што не сме на своите работни позиции. Редовно вежбаме, и се трудиме карантинот да го поминеме продуктивно, изјави за Утрински брифинг Дејан Теодосиевски, виолончелист во Филхармонија.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

twelve − 3 =