Дац, Митевски и Нацоски на феноменален начин го отпеаја евергринот „Ми фалиш“

You must need to login..!

Опис

Времето пред се го поминувам во слушање музика. Нема некако нерви за гледање филмови. Јас сум и кулинар па правам после доручекот одма се фокусирам и на она што ќе го правам за ручек, низ смеа го раскажа своето секојдневие во услови на Коронавирус, глумецот Драган Спасов – Дац.

Феноменална преработка на песната „Ми фалиш“. Уживајте во оваа македонско-италијанска музичка прегратка со Драган Спасов Дац, Александар Митевски и Благој Нацоски

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

nineteen + 14 =