Граѓаните задоволни од укинувањето на полицискиот час, угостителските објекти почнаа со работа (ВИДЕО)

You must need to login..!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

12 + seventeen =