Градоначалникот на Теарце, Асани: Здравје без паника, со надеж дека ќе дојде подобро време за сите нас!

You must need to login..!

Опис

Здравје без паника, со надеж дека ќе дојде подобро време за сите нас е пораката која за Утрински брифинг ја испрати, Исен Асани, градоначалник на Теарце.

Ги прифаќаме препораките на Владата и граѓаните се свесни за опасноста од Коронавирусот. Администрацијата како и сите останите граѓани ги почитуваат правилата на однесување, рече Асани.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

fourteen + 13 =