🎥 📞„Готви со Бранко“ – да се храниме здраво, да се пие многу вода и да не се конзумира претежно тешка храна

You must need to login..!

Опис

Времето кое го трошиме на социјалните медиуми може да го искористиме на начинот на кој што го правам јас. Овој период на КОВИД-19 да бидам искрен го подигна нивото и заинтересираноста за „Готви со Бранко“.

Овој вирус ни ги отвори очите што и како треба да правиме за нас и за тие околу нас, да се храниме здраво, да се пие многу вода и да не се конзумира претежно тешка храна, изјави за Утрински брифинг, Бранко Попоски.

Cooking with Branko (Бранко Попоски) повеќе од една година работи на својот проект и блогирање. Тој нашето општество го нарекува „кујната на милион и еден вкус“ и сака секој да го почувствува тоа.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

four × one =