Галевски: „Матрикс“ е четврто издание и секое издание е се пополошо и полошо

You must need to login..!

Опис

„Матрикс“ и „Спајдрмен“ се дел од пред новогодишната филмска атмосфера. Се пуштаат блокбастери, скапи филмови, филмови кои што се за поширока публика, но не за посериозна публика, изјави за Утрински брифинг Владо Галевски, филмски критичар и рецензент.

-„Матрикс“ е четврто издани и секое издание е се пополошо и полошо. Ова е најлошто издание на „Матрикс“. За ќал не може да се повтори првото издание „Матрикс„ еден.

-Очигледно е дека се потрошени сите адути, особено во прикзната има стравични пропусти и дупки. Се сведе на тоа дека главниот јунак конечно треба да се спојат. Измешани се лончињата, филмот на тоа ниво е лош, вели Галевски.

Целиот разговор погледенте го во видеото

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

3 × 2 =