Викса: Рестартиран проектот „Балканска е-банка“ – „Враќање на отпишаните“

You must need to login..!

Опис

Го рестариравме проектот „Балканска е-банка“, циклусот го нарековме „Враќање на отпишаните“.

Овде се вртат сите вицови, авангардни идеи, без политика. Почнавме од дома, сега од студио, бидејќи сме тројца и мислам дека сега за сега е се во ред.

Се емитуваме на „Метрополис“ и „Сити радио“. Брејк направи добра стратешка проценка, изјави за Утрински брифинг, Виктор Петров Викса.

И за на крај боље лајк него штрајк!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

eighteen + eleven =