Викса и Додева: Хуманоста пред сѐ

You must need to login..!

Опис

-„Борка“ не престана да работи, затоа што она што го работевме беше најпотребно во воие години на пандемијата. Само минатата година имв над 1.500 јавувања, изјави во Утрински брифинг Биба Додева од „Борка“.

-Мора на луѓето да им кажеме кои што се борат со ракот дека не се сами и дека не треба да се предаваат.

Во разговорот се вклучи и Викса кој што рече дека секогаш промовираат нови песни и дека Додева е ретка појава во денешно време.

-Правите нешто добро, за што те поздравувам.

Разговорот погледнете го во видеото

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

one × 2 =