Богојевски за УБ: Секоја пора во општеството е исполитизирана

You must need to login..!

Опис

Секоја пора во нашето општеството е исполитизирана, Од спортист па до Атиџе, што е многу поразително. Како да се дојде до деполитизација во спортот? Проектот на Македонски концепт ќе ги даде одговорите на овие прашања, изјави за Утрински Брифинг, Петар Богојевски.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

thirteen + 19 =