Атовска од Киев, Украина: Малите семејни бизниси и помагаат на армијата

You must need to login..!

Опис

Нераскажаната приказна од Украина и за граѓаните кои со свои мали бизниси и помагаат на армијата.

Репортажата на новинарката на Утрински брифинг и Слободен печат, која беше во Украина и известуваше оттаму, погледнете ја во видеото.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

18 − 12 =